به گزارش جلفانیوز، به نقل از آناج، هفته چهارم لیگ برتر والیبال جام شهدای منا عصر امروز چهارشنبه با انجام یک دیدار در تبریز پیگیری شد که طی آن تیم شهرداری تبریز موفق شد مهمانش هاوش گنبد را در سه گیم متوالی مغلوب کند.

شاگردان بناکار در این بازی که از ساعت ۱۷ در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد، با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ مهمان قعرنشین خود را شکست دادند.

تبریزی‌ها با برد امروز دومین پیروزی فصل خود را کسب کردند و جالب اینکه این تیم در فصل جاری روند پیروزی در خانه و شکست در خارج از خانه را در پیش گرفته است.

حاشیه مهم این دیدار حضور میکائیل تاجر ستاره فصل‌های گذشته شهرداری در تیم گنبد بود؛ این بازیکن بارها و بارها از سوی هواداران تیم سابقش تشویق شد.

با احتساب این نتیجه، شهرداری تبریز با دو برد و دو باخت و مجموع ۶ امتیاز به مکان هفتم جدول لیگ برتر والیبال صعود کرد و تیم هاوش گنبد با پذیرا شدن چهارمین باخت فصل از قعر جدول تکان نخورد.

در سایر دیدارهای این هفته تیم پارسه تهران با پیروزی بر همشهری‌اش پیکان شگفتی‌ساز شد و تیم‌های مدعی بانک سرمایه و شهرداری ارومیه نیز برابر حریفان خود صاحب برتری شدند؛ همچنین سایپا تهران و شهرداری اراک دو تیم دیگر پیروز هفته چهارم بودند.

نتایج کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

* سایپای تهران ۳ – ۰ سازمان عمران شهرداری ساری
* پیکان تهران ۱ – ۳ پارسه تهران
* کاله مازندران ۰ – ۳ بانک سرمایه
* شهرداری اراک ۳ – ۱ متین صالحین ورامین
* خاتم اردکان یزد ۱ – ۳ شهرداری ارومیه
* شهرداری تبریز ۳ – ۰ هاوش گنبد