به گزارش جلفانیوز، به نقل از آناج، علیرضا پژمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج با اشاره به صعود تیمش در جام حذفی با شکست تیم ملوان اظهار داشت: ما در مقابل ملوان نسبت به دو دیدار سایپا و فولاد بهتر بازی کردیم اما شرایط زمین ورزشگاه تختی انزلی به گونه‌ای بود که بازیکنان تکنیکی ما را از کار انداخت و نتوانستند عملکرد همیشگی خود را به نمایش بگذارند.

وی تأکید کرد: ملوان به شرایط بازی در این زمین عادت داشت و به همین دلیل و بخصوص در نیمه دوم بهتر از تراکتورسازی بود اما بازیکنان ما در تمامی خطوط زحمت کشیدند و با تلاش همه جانبه و دفاع منسجم به این برد رسیدیم.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خاطرنشان ساخت: مسابقات جام حذفی شرایط متفاوتی دارد و چون فقط صعود است که برای تیم‌ها اهمیت دارد، بنابراین طبیعی است که همه به هر نحو ممکن به دنبال تحقق این امر باشند.

وی همچنین در خصوص داوری دیدار تیمش با ملوان تصریح کرد: با توجه به فشار هواداران ملوان و فحاشی که به تماشاگران و بازیکنان ما و حتی گروه داوری انجام دادند، قضاوت خوبی را از سوی آقای کاظمی و همکارانش شاهد بودیم و به نظرم نمره خوبی گرفتند ولی با این حال کارشناسان بهتر می‌توانند در خصوص عملکرد آنها اظهارنظر کنند.

پژمان در رابطه با مسیر آسان تراکتورسازان برای قهرمانی در جام حذفی متذکر شد: قبول دارم مسیر راحت‌تری در جام حذفی برای قهرمانی داریم اما شما دیدید که کار پرسپولیس مقابل قشقایی به گره خورد و در نهایت این تیم حذف شد. معتقدم در جام حذفی با چند بازی می‌توان به سهمیه آسیایی دست یافت و ما نیز امیدواریم به این مهم برسیم.

این مربی با بیان اینکه تراکتورسازی پتانسیل کسب هر دو جام لیگ برتر و جام حذفی را دارد، افزود: امیدوارم مسئولین، هواداران و اصحاب رسانه حمایت کنند تا بتوانیم به هر دو جام برسیم چراکه تراکتورسازی با این مدیریت توانمند، کادرفنی و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد، توانایی کسب هر دو جام را دارا می‌باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از تعطیلات پرشمار لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: این تعطیلات همه تیم‌ها، بازیکنان و حتی هواداران را سردرگم کرده است. اگر حساب کنیم تا به اینجای فصل سه بار شرایط پیش فصل را تجربه کرده‌ایم و تا تراکتور راه افتاد، لیگ تعطیل شد که همین مسئله تیم ما را با مشکل روبرو کرده است.

مربی تراکتورسازی در خاتمه ابراز داشت: شرایط تعطیلات لیگ برتر برای همه تیم‌ها یکسان است، لذا این درست نیست که بگوییم تنها روند تیم‌های پرمهره را مختل می‌کند ولی باید پذیرفت آماده نگه داشتن بازیکنان در چنین وضعیتی بسیار سخت است و امیدوارم در پایان این تعطیلات که لیگ برتر روی روال خواهد افتاد، بازیکنان ما بتوانند شرایط خوب خود را حفظ کرده و نتایج مناسبی را کسب کنیم.