به گزارش جلفانیوز، به نقل از آناج، هفته‌های هفتم و هشتم لیگ برتر فوتسال برای نمایندگان آذربایجان بسیار خوش یمن بود چراکه هر دو تیم مس سونگون ورزقان و دبیری تبریز حداکثر امتیازات را به حساب خود واریز کرده و بردهای روحیه بخش و شیرینی را کسب کردند.

اوج کار این دو تیم پیروزی روز گذشته مس سونگون در خانه تاسیسات دریایی مدافع عنوان قهرمانی بود، جایی که شاگردان افضل موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر یاران شمسایی را از پیش رو بردارند و البته یاسین پیشرو قم نیز در متن موفقیت‌ها قرار داشت زیرا نماینده قم در این دو هفته ابتدا در برابر مس و سپس مقابل دبیری شکست‌های سنگینی را متحمل شد.

مهمترین رهاورد این بردهای شیرین تداوم پیروزی‌های پیاپی برای هر دو تیم بود؛ در این بین مس سونگون با برتری بر تاسیسات پنجمین برد متوالی خود را در لیگ برتر جشن گرفت و دبیری نیز با گلباران یاسین پیشرو روند صد در صدی کسب ۳ امتیاز در خانه را حفظ کرده و سری بردهای خانگی‌اش را به عدد ۵ رساند.

همچنین این نتایج موجب شد تا مس سونگون و دبیری به ترتیب با ۱۷ و ۱۵ امتیاز به رده‌های سوم و چهارم جدول برسند و حال هر دو تیم امیدوار به گرفتن گیتی‌پسند تیم یکه‌تاز این فصل لیگ برتر هستند.

گفتنی است؛ طبق برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال، در هفته نهم این رقابت‌ها مس سونگون در جدال تیم‌های دوم و سوم جدول پذیرای شرکت حفاری اهواز خواهد بود و دبیری نیز در خارج از خانه به مصاف طرح و توسعه الوند می‌رود.