به گزارش جلفانیوز، به نقل از آناج، جمشید نظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درخصوص احتمال برگزاری دیدار تیم‌های تراکتورسازی و برق شیراز در ورزشگاه یادگار امام اظهار داشت: در این مورد باید عرض کنم احتمالا باشگاه تراکتورسازی این بازی را در ورزشگاه اختصاصی خود برگزار کند.

وی ادامه داد: تا به حال با باشگاه تراکتورسازی صحبتی را در این مورد انجام نداده‌ایم ولی قبلا نظر آقای قلعه‌نویی بر این بود تا بازی‌های تراکتور از تاریخ ۵ آذرماه به بعد در ورزشگاه یادگار امام انجام شود و این را هم بگویم که در حال حاضر هم می‌شود در ورزشگاه یادگار امام مسابقات را برگزار کرد اما به خاطر استحکام ریشه چمن هر چقدر دیرتر بازی‌ها انجام شود بهتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی درباره انتقاد‌ها درمورد چمن فعلی ورزشگاه نیز گفت: هجمه‌ و فشار خاصی را متحمل نشدیم و این انتقادها برای‌مان مهم نبود، من به همه حق می‌دهم چرا که همه حق اظهار نظر دارند ولی واقعیت خلاف آن اظهار نظرها است، نظر هواداران محترم است ولی همان‌طور که عرض کردم واقعیت خلاف آن‌چیزی است که در فضای مجازی گفته می‌شود.

وی تاکید کرد: پیشنهاد می‌کنم کسانی که به تراکتورسازی علاقه دارند و فوتبال‌دوست هستند تحت تاثیر فضاسازی‌های بی‌مورد قرار نگیرند، وقتی باشگاه و ما متحد هستیم که باید به چمن فرصت داده شود باید این کار انجام شده تا در آینده مشکلی به وجود نیاید؛ اگر ما هم به اندازه یکسال ورزشگاه نقش جهان فرصت داشتیم قطعا وضعیت بهتر از این بود.

این مقام مسئول بیان داشت: چمن ورزشگاه یادگار امام در اردیبهشت، مطمئنا بهتر از نقش‌جهان خواهد شد و الان هم چمن ایراد خاصی ندارد و فقط مشکل خاک رسی است که زیر این چمن وجود دارد که انشالله در اردیبهشت چمن اصلی از خزانه منتقل خواهد شد تا شاهد بهترین چمن باشیم.

نظمی در خاتمه درباره نصب صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام، اظهار کرد: در این خصوص هنوز با وزیر جدید ورزش صحبتی نداشتیم اما باید با ایشان صحبت کرده و قول این کار را بگیریم تا به اطلاع عموم برسانیم.