با سلام
لطفا این مطلب رو پخش کنید تا به دست مسئولین مربوطه برسه و راهنمایی کنند.
برای گرفتن پروانه کسب اتحادیه اصناف مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می گیرند در حالی که معلوم نیست این مبلغ برای چه منظوری و بر مبنای چه قانونی گرفته میشه.
اصولا وظایف اتحادیه ها چیست؟

*****

با سلام خدمت مدیر کانال جلفا نیوز ضمن تشکر وقدردانی از زحمات شما در این زمینه خبری
بنده یکی از ساکنین هادیشهر هستم می خواستم از طریق این کانال خبری از مسئولین محترم شهر خواهش کنم که به سرویس بهداشتی ترمینال هادی شهر که وضعیت نامناسبی دارد رسیدگی کنند
با تشکر از شما

*****

با سلام، لطفا به مدیر عامل محترم منطقه آزاد ارس اطلاع رسانی کنید کدوم کارخونه استخدام داره، من که. فوق لیسانس ساکن جلفام سرپرست خانواده هستم، چرا من نمیبینم؟ سواد ندارم بخونم؟ کار عیب نیست، بشرطی که اقلا چند ریال حقوق که میدن سر برج بدن نه چهار ماه یکبار، هیچکدوم از جوونای شهرمون هم نمیگن رییس باشیم میگیم شغلی باشه اقلا بیشتر از این شرمنده خانواده نشیم.

*****

با سلام
انتقاد بنده از اداره منابع طبیعی شهرستان هست… ما مقداری زمین زراعی در اواسط قره برون تا پلیس راه داریم که این زمینها را خواستیم سند ثبیتی کنیم که اداره ثبت نامه ای دادن به اداره منابع طبیعی جهت استعلام زمینهای ما که الان بیش از ۶۰ درصد زمینهای ما را اراضی ملی اعلام کردن که ما هم اعتراض کردیم که الان نزدیک به ۲ سال است که رسیدگی نکردن و دوباره این کارو انجام دادیم که گفتن اعتراض قبول نیست اداره هیچ گونه اعتراضی را قبول نمی کند…. جالبتر اینکه ما برای این زمینهامون سند مادر داریم..که در سال ۴۳ این سند صادر شده.. ولی به هیچ کدوم از این مدارک ما توجه نمی کنند….بخدا الان پدر من نزدیک ۱ سال هست که دچار حالات افسردگی شده… خواهش میکنم از مسولین شهرستانی به مشکل قانونی ما رسیدگی کنند.