به گزارش جلفانیوز، به نقل از مشرق، از پرونده انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برگزاری در دو مرحله بسته شد. مقام معظم رهبری در پیامی به واسطه مشارکت بالای ملت ایران در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی فرمودند: خداوند دانا و توانا را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و مصمّم ایران را به پیروزی رسانید؛ آنان توانستند برای سی و ششمین بار از آغاز انقلاب اسلامی، در انتخاباتی سراسری، با عزم راسخ و شور و نشاط به‌یادماندنی، حضور یابند و سرنوشت کشور را در مقطع کنونی، رقم زنند؛ نمایندگان خود را برای تشکیل دو مجلس پر قدرت و پر اهمیت برگزینند و بار دیگر مردمسالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و پر اقتدار خود به جهانیان نشان دهند.

بر اساس این گزارش ۲۳ نفر از وکلای مردم در مجلس نهم نتوانستند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند و رد صلاحیت شدند و ۸ نماینده از ادامه حضور در پارلمان انصراف دادند و در چهار سال گذشته دو نفر از وکلای مردم فوت  و یک نماینده از بهارستان به مسکو رفت تا سفیر ایران در روسیه شود.

در این راستا در روزهای گذشته اطلاعات مختلفی در رسانه های مختلف در خصوص تغییرات ترکیب نمایندگان منتشر شده است .

در جدول زیر روند تغییر ترکیب دستگاه قانون گذاری کشور براساس حروف الفبا و در تمامی حوزه انتخابیه های  قید شده است.

ردیف

نام

نام خانوادگی

وضعیت

جایگزین

حوزه انتخابیه

۱٫

قاسم

احمدی لاشکی

ابقا شد

نوشهر

۲٫

ابوالفضل

ابوترابی

ابقا شد

نجف آباد

۳٫

سید محمدحسن

ابوترابی‌فرد

عدم انتخاب

محمدرضا عارف

تهران

۴٫

عثمان

احمدی

عدم انتخاب

جلال محمودزاده

مهاباد

۵٫

موسی

احمدی

عدم انتخاب

سکینه الماسی

کنگان

۶٫

نبی اله

احمدی

عدم انتخاب

رضا انصاری

داراب

۷٫

وحید

احمدی

عدم انتخاب

حسن سلیمانی

کنگاور

۸٫

علی محمد

احمدی

دور دوم

شادمهر کاظم‌زاده

دهلران

۹٫

اسفندیار

اختیاری کسنویه

ابقا شد

زرتشتیان

۱۰٫

نیره

اخوان بیطرف

عدم انتخاب

ناهید تاج الدین

اصفهان

۱۱٫

سعید

اربابی

عدم انتخاب

محمدنعیم امینی‌فرد

ایرانشهر

۱۲٫

علی

اردشیر لاریجانی

ابقا شد

قم

۱۳٫

غلامرضا

اسداللهی

عدم انتخاب

جلیل رحیمی

تربت جام

۱۴٫

یونس

اسدی

عدم انتخاب

ولی ملکی

مشکین شهر

۱۵٫

محمدعلی

اسفنانی

عدم انتخاب

اکبر ترکی

فریدن

۱۶٫

محمد

اسماعیل نیا

عدم انتخاب

بهروز بنیادی

کاشمر

۱۷٫

داریوش

اسماعیلی

ابقا شد

سروستان

۱۸٫

محمد

اسماعیلی

عدم انتخاب

فریدون احمدی

زنجان

۱۹٫

لاله

افتخاری

عدم انتخاب

سهیلا جلودارزاده

تهران

۲۰٫

شهروز

افخمی

عدم انتخاب

سلمان خدادادی

ملکان

۲۱٫

مصطفی

افضلی‌فرد

عدم انتخاب

صدیف بدری

اردبیل

۲۲٫

عزیز

اکبریان

ابقا شد

کرج

۲۳٫

عیسی

امامی

عدم انتخاب

نبی هزار جریبی

گرگان

۲۴٫

محمدرضا

امیر کهنوج

عدم انتخاب

احمد حمزه

کهنوج

۲۵٫

حسین

امیری خامکانی

ابقا شد

زرند

۲۶٫

احمد

امیرآبادی فراهانی

ابقا شد

قم

۲۷٫

محمدسعید

انصاری

ردصلاحیت

جلیل مختار

آبادان

۲۸٫

علی

ایرانپور

ردصلاحیت

زهرا سعیدی

مبارکه

۲۹٫

حسین

آذین

انصراف

احمد انارکی

رفسنجان

۳۰٫

احمد

آریائی‌نژاد

عدم انتخاب

احد آزادی‌خواه

ملایر

۳۱٫

منصور

آرامی

عدم انتخاب

حسین تختی نژاد

بندرعباس

۳۲٫

رضا

آشتیانی عراقی

عدم انتخاب

مجتبی ذوالنوری

قم

۳۳٫

محمد

آشوری تازیانی

ابقا شد

بندرعباس

۳۴٫

محمدحسن

آصفری

دور دوم

سید مهدی مقدسی

اراک

۳۵٫

مرتضی

آقا تهرانی

عدم انتخاب

الیاس حضرتی

تهران

۳۶٫

حبیب

آقاجری

ابقا شد

علی گلمرادی

ماهشهر

۳۷٫

ابراهیم

آقامحمدی

انصراف

محمد بیرانوندی

خرم آباد

۳۸٫

علی اکبر

آقایی مغانجوقی

فوت کرد

شهروز برزگر

سلماس

۳۹٫

فاطمه

آلیا

عدم انتخاب

کاظم جلالی

تهران

۴۰٫

محمد

باقری

عدم انتخاب

ضیاالله اعزازی

بناب

۴۱٫

محمدرضا

باهنر

عدم حضور

محمدرضابادامچی

تهران

۴۲٫

مهرداد

بائوج لاهوتی

ابقا شد

لنگرود

۴۳٫

یوناتن

بت کلیا

ابقا شد

آشوریان

۴۴٫

احمد

بخشایش‌اردستانی

عدم انتخاب

صادق طباطبائی

اردستان

۴۵٫

مهرداد

بذرپاش

عدم انتخاب

فریده اولادقباد

تهران

۴۶٫

علاءالدین

بروجردی

دور دوم

ابقا شد

بروجرد

۴۷٫

حبیب

برومند داشقاپو

ردصلاحیت

شکور پورحسین

بیله سوار

۴۸٫

محمدمهدی

برومندی

ابقا شد

مرودشت

۴۹٫

سیدعلی محمد

بزرگواری

عدم حضور

عدل هاشمی‌پور

کهگیلویه

۵۰٫

فرهاد

بشیری

عدم انتخاب

محمد قمی

پاکدشت

۵۱٫

سیدهاشمی

بنی هاشمی چهارم

عدم حضور

رضا شیران

مشهد

۵۲٫

مهناز

بهمنی

عدم انتخاب

یوسف داوودی

سراب

۵۳٫

شمس اله

بهمئی

عدم انتخاب

اقبال محمدیان

رامهرمز

۵۴٫

سیدمحمد

بیاتیان

ردصلاحیت

حمدالله کریمی

بیجار

۵۵٫

بهرام

بیرانوند

عدم انتخاب

عباس گودرزی

بروجرد

۵۶٫

محسن

بیگلری

ابقا شد

سقز

۵۷٫

روبرت

بیگلریان

عدم حضور

ژرژیک آبرامیان

ارامنه جنوب

۵۸٫

روح اله

بیگی ئیلانلو

ردصلاحیت

همایون هاشمی

میاندوآب

۵۹٫

عباس

پاپی زاده بالنگان

ابقا شد

دزفول

۶۰٫

مسعود

پزشکیان

ابقا شد

تبریز

۶۱٫

نصرالله

پژمان فر

ابقا شد

مشهد

۶۲٫

حمیدرضا

پشنگ

ردصلاحیت

علی کرد

خاش

۶۳٫

محمدرضا

پورابراهیمی داورانی

ابقا شد

کرمان

۶۴٫

سید محمدمهدی

پورفاطمی

ردصلاحیت

کمال‌الدین شهریاری

دشتی

۶۵٫

محمدعلی

پورمختار

ابقا شد

کبودرآهنگ

۶۶٫

کمال الدین

پیرمؤذن

ردصلاحیت

محمد فیضی‌زنگیر

اردبیل

۶۷٫

محمدرضا

تابش

ابقا شد

اردکان

۶۸٫

غلامرضا

تاجگردون

ابقا شد

گچساران

۶۹٫

حسن

تأمینی لیچائی

عدم انتخاب

محمدصادق حسنی

رشت

۷۰٫

عبداله

تمیمی

ردصلاحیت

مجید ناصری نژاد

شادگان

۷۱٫

محمدتقی

توکلی

عدم انتخاب

محمد خدابخش

الیگودرز

۷۲٫

احمد

توکلی

عدم انتخاب

سیده فاطمه حسینی

تهران

۷۳٫

موسی الرضا

ثروتی

عدم انتخاب

علی اکبری

بجنورد

۷۴٫

احمد

جباری

دور دوم

خالد زمزم نژاد

بندر لنگه

۷۵٫

یعقوب

جدگال

عدم انتخاب

عبدالغفور ایران‌نژاد

چابهار

۷۶٫

ابوالقاسم

جراره

عدم انتخاب

احمد مرادی

بندرعباس

۷۷٫

جمشید

جعفرپور

ابقا شد

لارستان

۷۸٫

غلامعلی

جعفرزاده ایمن‌آبادی

ابقا شد

رشت

۷۹٫

جلیل

جعفری بنه خلخال

عدم انتخاب

بشیر خالقی

خلخال

۸۰٫

قاسم

جعفری

عدم انتخاب

علی قربانی

بجنورد

۸۱٫

کاظم

جلالی

ابقا شد

سیدحسن حسینی

تغییر حوزه

۸۲٫

مجید

جلیل سرقلعه

انصراف

محمد خالدی

لردگان

۸۳٫

علی

جلیلیان

عدم انتخاب

حشمت‌الله فلاحتپیشه

اسلام آباد

۸۴٫

اسماعیل

جلیلی

ردصلاحیت

علی‌عسگر ظاهری

مسجد سلیمان

۸۵٫

عبدالکریم

جمیری

عدم انتخاب

عبدالحمید خدری

بوشهر

۸۶٫

محمدصالح

جوکار

عدم انتخاب

ابوالفضل موسوی‌

یزد

۸۷٫

جواد

جهانگیرزاده

عدم انتخاب

شهروز برزگر

ارومیه

۸۸٫

علی نعمت

چهاردولی

عدم انتخاب

محمد کاظمی

ملایر

۸۹٫

حسینعلی

حاجی دلیگانی

ابقا شد

شاهین شهر

۹۰٫

غلامعلی

حدادعادل

عدم انتخاب

مصطفی کواکبیان

تهران

۹۱٫

محمد

حسن نژاد

دور دوم

محمد حسن‌نژاد

مرند

۹۲٫

شهباز

حسن‌پور بیگلری

ابقا شد

سیرجان

۹۳٫

عبدالکریم

حسین زاده

ابقا شد

نقده

۹۴٫

محمدحسین

حسین زاده بحرینی

ابقا شد

مشهد

۹۵٫

سیدشریف

حسینی

دور دوم

همایون یوسفی

اهواز

۹۶٫

سیدهادی

حسینی

عدم انتخاب

عبدالله رضیان

قائمشهر

۹۷٫

سیدبهلول

حسینی

عدم انتخاب

فردین‌فرمند

میانه

۹۸٫

سیدمرتضی

حسینی

عدم انتخاب

سیده‌حمیده زرآبادی

قزوین

۹۹٫

مؤید

حسینی صدر

عدم انتخاب

سید تقی‌ کبیری

خوی

۱۰۰٫

سید باقر

حسینی

عدم انتخاب

حبیب‌الله‌دهمرده

زابل

۱۰۱٫

فتح‌الله

حسینی

عدم انتخاب

فرهاد تجری

قصرشیرین

۱۰۲٫

روح‌الله

حسینیان

عدم حضور

پروانه سلحشوری

تهران

۱۰۳٫

منصور

حقیقت‌پور

عدم انتخاب

رضاکریمی

اردبیل

۱۰۴٫

عطاءاله

حکیمی

عدم انتخاب

منوچهر جمالی

رودبار

۱۰۵٫

سیدسعید

حیدری طیب

دور دوم

احمد صفری

کرمانشاه

۱۰۶٫

عوض

حیدرپور شهرضائی

عدم انتخاب

سمیه محمودی

شهرضا

۱۰۷٫

محمدرضا

خان محمدی خرمی

دور دوم

محمد عزیزی

ابهر

۱۰۸٫

کارن

خانلری

ابقا شد

ارامنه شمال

۱۰۹٫

امیر

خجسته

ابقا شد

همدان

۱۱۰٫

حجت‌الله

خدائی سوری

انصراف

علی رستمیان

دلفان

۱۱۱٫

حسن

خسته بند

ابقا شد

بندرانزلی

۱۱۲٫

علیرضا

خسروی

عدم انتخاب

احمد همتی

سمنان

۱۱۳٫

ابوالقاسم

خسروی

دور دوم

سعید باستانی

تربت حیدریه

۱۱۴٫

حمیدرضا

خصوصی ثانی

عدم انتخاب

کاظم دلخوش

صومعه سرا

۱۱۵٫

رسول

خضری

ابقا شد

سردشت

۱۱۶٫

صید عیسی

دارایی

عدم انتخاب

فریدون حسنوند

اندیمشک

۱۱۷٫

محمد

دامادی

ابقا شد

ساری

۱۱۸٫

حجت‌الله

درویش‌پور

انصراف

هدایت‌الله خادمی

ایذه

۱۱۹٫

سید احمدرضا

دستغیب

عدم انتخاب

بهرام پارسایی

شیراز

۱۲۰٫

مهدی

دواتگری

دور دوم

محمدعلی حسین‌زاده

مراغه

۱۲۱٫

محمدحسن

دوگانی آغچغلو

عدم انتخاب

محمدجواد جمالی‌

فسا

۱۲۲٫

سیدحسین

دهدشتی

عدم انتخاب

عامر کعبی

آبادان

۱۲۳٫

الله وردی

دهقانی

عدم انتخاب

رضا علیزاده

ورزقان

۱۲۴٫

محمد

دهقانی نقندر

ابقا شد

چناران

۱۲۵٫

سیدحسین

ذوالانوار

عدم انتخاب

فرج الله رجبی

شیراز

۱۲۶٫

عباس

رجایی

ردصلاحیت

علی‌اکبر کریمی

اراک

۱۲۷٫

محمد

رجایی باغ سیایی

عدم انتخاب

حمید بنایی

گناباد

۱۲۸٫

عبدالکریم

رجبی

عدم انتخاب

شهرام کوسه‌غراوی

مینودشت

۱۲۹٫

مجتبی

رحماندوست

عدم انتخاب

ابوالفضل سروش

تهران

۱۳۰٫

رضا

رحمانی

عدم حضور در انتخابات

زهرا ساعی

تبریز

۱۳۱٫

رجب

رحمنی

عدم انتخاب

بهمن طاهرخانی

تاکستان

۱۳۲٫

محمد

رزم

عدم انتخاب

قاسم جاسمی

کرمانشاه

۱۳۳٫

حمید

رسائی

ردصلاحیت

علی نوبخت حقیقی

تهران

۱۳۴٫

عبدالرحمان

رستمیان

عدم انتخاب

ابوالفضل حسنبیگی

دامغان

۱۳۵٫

محمدرضا

رضایی کوچی

ابقا شد

جهرم

۱۳۶٫

محمدابراهیم

رضایی

ابقا شد

خمین

۱۳۷٫

فاطمه

رهبر

عدم انتخاب

غلامرضا حیدری

تهران

۱۳۸٫

محمدمهدی

رهبری

عدم انتخاب

اسدالله عباسی

رودسراملش

۱۳۹٫

رحیم

زارع

ابقا شد

آباده

۱۴۰٫

دخیل عباس

زارع‌زاده

عدم انتخاب

محمدرضا صباغیان

مهریز

۱۴۱٫

غلام محمد

زارعی

ابقا شد

بویراحمد

۱۴۲٫

علی‌اصغر

زارعی

عدم حضور

مهدی شیخ

تهران

۱۴۳٫

علیرضا

زاکانی

عدم انتخاب

فاطمه سعیدی

تهران

۱۴۴٫

محمدمهدی

زاهدی

ابقا شد

کرمان

۱۴۵٫

سیدسعید

زمانیان دهکردی

عدم انتخاب

اردشیر نوریان

شهرکرد

۱۴۶٫

سیدمحمد

سادات ابراهیمی

عدم انتخاب

سهراب گیلانی

شوشتر

۱۴۷٫

احمد

سالک کاشانی

ابقا شد

اصفهان

۱۴۸٫

عبدالله

سامری

ابقا شد

خرمشهر

۱۴۹٫

رمضانعلی

سبحانی فر

ابقا شد

سبزوار

۱۵۰٫

حسین

سبحانی‌نیا

عدم انتخاب

هاجر چنارانی

نیشابور

۱۵۱٫

احمد

سجادی

عدم انتخاب

احسان قاضی‌زاده

فریمان

۱۵۲٫

جواد

سعدون زاده

دور دوم

غلامرضا شرفی

آبادان

۱۵۳٫

محمداسماعیل

سعیدی

دور دوم

شهاب‌الدین بیمقدار

تبریز

۱۵۴٫

محمد

سقائی

عدم انتخاب

اصغر مسعودی

استهبان

۱۵۵٫

امیرعباس

سلطانی

دور دوم

خدیجه ربیعی

بروجن

۱۵۶٫

عطاالله

سلطانی صبور

دور دوم

حسن لطفی

رزن

۱۵۷٫

محمد

سلیمانی

عدم انتخاب

محمدعلی وکیلی

تهران

۱۵۸٫

علیرضا

سلیمی

ابقا شد

محلات

۱۵۹٫

مهدی

سنائی

سفیر روسیه

حسن بهرام‌نیا

نهاوند

۱۶۰٫

ناصر

سودانی

عدم انتخاب

جواد کاظم نسب

اهواز

۱۶۱٫

سید رمضان

شجاعی کیاسری

ردصلاحیت

علی یوسف‌نژاد

ساری

۱۶۲٫

محمدباقر

شریعتی

عدم انتخاب

حبیب‌الله کشت‌زر

بهبهان

۱۶۳٫

شمس الله

شریعت نژاد

ابقا شد

تنکابن رامسر

۱۶۴٫

نوذر

شفیعی

عدم انتخاب

مسعود گودرزی

ممسنی

۱۶۵٫

محمود

شکری

ابقا شد

تالش

۱۶۶٫

هادی

شوشتری

ابقا شد

قوچان

۱۶۷٫

احمد

شوهانی

ردصلاحیت

سلام امینی

ایلام

۱۶۸٫

حسینعلی

شهریاری

ابقا شد

زاهدان

۱۶۹٫

غلامحسین

شیری علی آبادی

عدم انتخاب

سید حمزه امینی

هشترود

۱۷۰٫

رضا

صابری

عدم انتخاب

علیرضا ابراهیمی

آزادشهر

۱۷۱٫

ضرغام

صادقی

عدم انتخاب

مسعود رضایی

شیراز

۱۷۲٫

ناصر

صالحی نسب

عدم انتخاب

قاسم ساعدی

هویزه

۱۷۳٫

محسن

صرامی فروشانی

ردصلاحیت

محمدجواد ابطحی

خمینی شهر

۱۷۴٫

عباس

صلاحی

عدم انتخاب

محمد حسینی

تفرش

۱۷۵٫

الیاس

طاهری

عدم انتخاب

سید حسین افضلی

اقلید

۱۷۶٫

سیدعلی

طاهری

دور دوم

نورمحمد تربتی‌نژاد

گرگان

۱۷۷٫

سیدحمیدرضا

طباطبایی نائینی

انصراف

عباسعلی پوربافرانی

نائین

۱۷۸٫

زهره

طبیب‌زاده نوری

عدم انتخاب

محمود صادقی

تهران

۱۷۹٫

حسین

طلا

عدم انتخاب

بهروز نعمتی

تهران

۱۸۰٫

فرج‌الله

عارفی

عدم انتخاب

یحیی کمالی‌پور

جیرفت

۱۸۱٫

ناصر

عاشوری قلعه

عدم انتخاب

محمدمهدی افتخاری

فومن

۱۸۲٫

حلیمه

عالی

عدم انتخاب

احمد علی کیخا

زابل

۱۸۳٫

سید محمدباقر

عبادی

ابقا شد

بیرجند

۱۸۴٫

سلیمان

عباسی

عدم انتخاب

قرجه‌طیار

گنبدکاووس

۱۸۵٫

روح اله

عباسپور

عدم انتخاب

روح‌الله بابایی

بوئین زهرا

۱۸۶٫

رضا

عبداللهی

عدم حضور

سید مرتضی خاتمی

ماهنشان

۱۸۷٫

محمدعلی

عبداله‌زاده

عدم انتخاب

رضاامیر حسنخانی

سرایانفردوس

۱۸۸٫

ایرج

عبدی

عدم انتخاب

محمدرضا ملکشاهی

خرم آباد

۱۸۹٫

محمدقسیم

عثمانی

ابقا شد

بوکان

۱۹۰٫

عبدالرضا

عزیزی

ابقا شد

شیروان

۱۹۱٫

قاسم

عزیزی

عدم انتخاب

علی ابراهیمی

شازند

۱۹۲٫

حمیدرضا

عزیزی فارسانی

عدم انتخاب

علی کاظمی

فارسان

۱۹۳٫

سید احسن

علوی

دور دوم

ابقا شد

سنندج

۱۹۴٫

محمد

علی پور

عدم انتخاب

عین‌الله شریف‌پور

ماکو

۱۹۵٫

کمال

علی پور

دور دوم

سید علی ادیانی

قائمشهر

۱۹۶٫

علی

علی لو

دور دوم

معصومه آقاپور

شبستر

۱۹۷٫

محسن

علیمردانی

عدم انتخاب

علی وقف چی

زنجان

۱۹۸٫

سکینه

عمرانی

عدم انتخاب

اصغر سلیمی

سمیرم

۱۹۹٫

مهدی

عیسی‌زاده

دور دوم

جهانبخش محبی‌نیا

میاندوآب

۲۰۰٫

عمران

علی محمدی

عدم انتخاب

جلال میرزایی

ایلام

۲۰۱٫

موسی

غضنفرآبادی

عدم انتخاب

حبیب الله نیک‌زاده

بم

۲۰۲٫

حسین

فتاحی

عدم انتخاب

علی اسدی‌کرم

شهربابک

۲۰۳٫

عابد

فتاحی

انصراف

سید هادی بهادری

ارومیه

۲۰۴٫

ارسلان

فتحی پور

ردصلاحیت

قلی‌الله قلیزاده

کلیبر

۲۰۵٫

محمدحسین

فرهنگی

دور دوم

ابقا شد

تبریز

۲۰۶٫

نادر

فریدونی

عدم انتخاب

کورش کرم‌پور

فیروزآباد

۲۰۷٫

عباس

فلاحی باباجان

عدم حضور

بیت‌الله عبدالهی

اهر و هریس

۲۰۸٫

حمیدرضا

فولادگر

ابقا شد

اصفهان

۲۰۹٫

محمد

فیروزی

عدم انتخاب

مرتضی صفاری

نطنز

۲۱۰٫

عبدالوحید

فیاضی

عدم انتخاب

علی‌ اسماعیلی

نور

۲۱۱٫

حامد

قادرمزی

ردصلاحیت

علی‌محمد مرادی

قروه

۲۱۲٫

جعفر

قادری

دور دوم

علی اکبری

شیراز

۲۱۳٫

نادر

قاضی پور

ابقا شد

ارومیه

۲۱۴٫

سید امیرحسین

قاضی‌زاده هاشمی

ابقا شد

مشهد

۲۱۵٫

عباس

قائید رحمت

عدم انتخاب

مجید کیان‌‌پور

درود

۲۱۶٫

محمدحسین

قربانی

ابقا شد

آستانه اشرفیه

۲۱۷٫

میرهادی

قره سید رومیانی

عدم انتخاب

احمد علیرضا بیگی

تبریز

۲۱۸٫

هادی

قوامی

ابقا شد

اسفراین

۲۱۹٫

ابراهیم

کارخانه

انصراف

حمید حاجی بابایی

همدان

۲۲۰٫

امید

کریمیان

دور دوم

منصور مرادی

مریوان

۲۲۱٫

مفید

کیائی نژاد

عدم حضور

محمود بهمنی

ساوجبلاغ

۲۲۲٫

غلامرضا

کاتب

ابقا شد

گرمسار

۲۲۳٫

ناصر

کاشانی

عدم انتخاب

علیم‌یارمحمدی

زاهدان

۲۲۴٫

حسن

کامران دستجردی

عدم انتخاب

حیدرعلی عابدی

اصفهان

۲۲۵٫

علی

کائیدی

عدم انتخاب

حمیدرضا کاظمی

پلدختر

۲۲۶٫

جواد

کریمی قدوسی

ابقا شد

مشهد

۲۲۷٫

اسماعیل

کوثری

عدم انتخاب

پروانه مافی

تهران

۲۲۸٫

مهدی

کوچک‌زاده

عدم انتخاب

فاطمه ذوالقدر

تهران

۲۲۹٫

جبار

کوچکی‌نژاد

دور دوم

ابقا

رشت

۲۳۰٫

محمدجواد

کولیوند

ابقا شد

کرج

۲۳۱٫

حسین

گروسی

دور دوم

محمد محمودی‌

شهریار

۲۳۲٫

محمدابراهیم

محبی

عدم انتخاب

سید جواد حسینی‌کیا

سنقر

۲۳۳٫

علیرضا

محجوب

ابقا شد

تهران

۲۳۴٫

محمدرضا

محسنی ثانی

عدم انتخاب

حسین مقصودی

سبزوار

۲۳۵٫

حسین

محمدزاده

عدم انتخاب

عبدالله حاتمیان

درگز

۲۳۶٫

شاهین

محمدصادقی

عدم انتخاب

حسین رضازاده

کازرون

۲۳۷٫

داوود

محمدی

ابقا شد

قزوین

۲۳۸٫

محمدعلی

مددی

ردصلاحیت

یعقوب‌شیویاری

میانه

۲۳۹٫

سالار

مرادی

عدم انتخاب

سیدمهدی فرشادان

سنندج

۲۴۰٫

سیدعلیرضا

مرندی

عدم حضور

عبدالرضا هاشم‌زایی

تهران

۲۴۱٫

علی

مروی

عدم انتخاب

حمید گرمابی

نیشابور

۲۴۲٫

سیامک

مره‌صدق

ابقا شد

کلیمیان

۲۴۳٫

غلامرضا

مصباحی مقدم

عدم انتخاب

محمد جواد فتحی

تهران

۲۴۴٫

عبدالرضا

مصری

ابقا شد

کرمانشاه

۲۴۵٫

علی

مطهری

ابقا شد

تهران

۲۴۶٫

حسین

مظفر

عدم انتخاب

طیبه سیاوشی

تهران

۲۴۷٫

عباس

مقتدای

عدم انتخاب

بلاتکلیف

اصفهان

۲۴۸٫

احمدعلی

مقیمی

عدم انتخاب

علی‌محمد شاعری

بهشهر

۲۴۹٫

الهیار

ملکشاهی

ابقا شد

کوهدشت

۲۵۰٫

علیرضا

منادی‌سفیدان

دور دوم

ابقا شد

تبریز

۲۵۱٫

مجید

منصوری بیدکانی

ردصلاحیت

محسن کوهکن

لنجان

۲۵۲٫

عباسعلی

منصوری آرانی

ردصلاحیت

سید جوادساداتی‌نژاد

کاشان

۲۵۳٫

علیرضا

منظری توکلی

عدم انتخاب

علی بختیاری

بافت

۲۵۴٫

نعمت الله

منوچهری

عدم انتخاب

شهاب نادری

پاوه

۲۵۵٫

سیدموسی

موسوی

عدم انتخاب

سید محسن علوی

لامرد

۲۵۶٫

سیدمحمدعلی

موسوی

عدم انتخاب

احمد بیگدلی

خدابنده

۲۵۷٫

سید شکر خدا

موسوی

دور دوم

علی ساری

اهواز

۲۵۸٫

سیدناصر

موسوی لارگانی

ابقا شد

فلاورجان

۲۵۹٫

سیدمهدی

موسوی نژاد

ردصلاحیت

محمدباقر سعادت

دشتستان

۲۶۰٫

میرقسمت

موسوی اصل

عدم انتخاب

سیدحمایت میرزاده

گرمی

۲۶۱٫

سیدمسعود

میرکاظمی

عدم انتخاب

سیدفرید موسوی

تهران

۲۶۲٫

شهلا

میرگلوی بیات

دور دوم

محمدرضامنصوری

ساوه

۲۶۳٫

سیدمحمدحسین

میرمحمدی

عدم انتخاب

علی بختیار

گلپایگان

۲۶۴٫

هدایت اله

میرمرادزهی

عدم انتخاب

محمدباسط درازهیاز

سراوان

۲۶۵٫

حمید رضا

مشهدی عباسی

عدم انتخاب

قاسم میرزایی نیکو

دماوند

۲۶۶٫

محمد مهدی

مفتح

ابقا شد

تویسرکان

۲۶۷٫

الیاس

نادران

عدم انتخاب

محمدرضا نجفی

تهران

۲۶۸٫

علی اکبر

ناصری

عدم انتخاب

علی نجفی

بابل

۲۶۹٫

سید محمود

نبویان

عدم انتخاب

داود محمدی

تهران

۲۷۰٫

حسین

نجابت

عدم انتخاب

محسن علیجانی

تهران

۲۷۱٫

مقداد

نجف‌نژاد

عدم انتخاب

ولی‌الله نانواکناری

بابلسر

۲۷۲٫

ایرج

ندیمی

عدم انتخاب

ذبیح‌ نیک‌فر

لاهیجان

۲۷۳٫

محمدجواد

نظری‌مهر

ردصلاحیت

رامین نورقلی‌پور

بندرترکمن

۲۷۴٫

بهروز

نعمتی

ابقا شد

اکبر رنجبرزاده

اسدآباد

۲۷۵٫

صفر

نعیمی رز

ردصلاحیت

ولی داداشی

آستارا

۲۷۶٫

سید حسین

نقوی حسینی

ابقا شد

ورامین

۲۷۷٫

ابراهیم

نکو

دور دوم

حسن نوروزی

رباط کریم

۲۷۸٫

محمود

نگهبان سلامی

ابقا شد

محمود نگهبان

خواف

۲۷۹٫

بیژن

نوباوه وطن

عدم انتخاب

احمد مازنی

تهران

۲۸۰٫

رحمت اله

نوروزی

عدم انتخاب

اسدالله قره‌خانی

علی آباد

۲۸۱٫

سیدراضی

نوری

ابقا شد

شوش

۲۸۲٫

غلامرضا

نوری قزلجه

عدم انتخاب

محمد وحدتی هلان

بستان آباد

۲۸۳٫

حسین

نیازآذری

دور دوم

ابقا شد

بابل

۲۸۴٫

مراد

هاشم‌زهی

عدم انتخاب

نظر افضلی

نهبندان

۲۸۵٫

سید عنایت اله

هاشمی

عدم انتخاب

سیدعلاء‌الدین خادم

سپیدان

۲۸۶٫

سیدمهدی

هاشمی

عدم انتخاب

علیرضا رحیمی

تهران

۲۸۷٫

سیدعبدالکریم

هاشمی نخل

عدم انتخاب

سیدمصطفی ذوالقدر

میناب

۲۸۸٫

جواد

هروی

عدم انتخاب

فرهاد فلاحتی

قائنات

۲۸۹٫

سیدجلال

یحیی زاده

فوت

کمال دهقانی‌

میبد

۲۹۰٫

عزت الله

یوسفیان ملا

ابقا شد

آمل