پایگاه خبری تحلیلی جلفانیوز/ رامین رحیم زاده: منجی موعود تنها امید مستضعفین جهان است که در تفکر اسلام و در مذهب شیعه  اعتقاد و جایگاه ویژه ای برای آن وجود دارد؛ منجی مصلحی که در غیبت کبری به سر می برد و با ظهورش وعده خداوند بر مستضعفین را تحقق می بخشد؛ ظهوری که مقدماتی دارد و شرایطی می طلبد…

انقلاب اسلامی ایران با این تفکر و با غایت اصلی زمینه سازی ظهور امام دوازدهم پای به عرصه نهاد و دوباره امید را در دل شیعیان جهان حیات بخشید.
انقلابی که مستضعفین را و خدمت به آنان را مبنای اصلی حرکت خود قرار داد.
در این مسیر دشواری های بسیاری پیش آمد و این حرکت گاه سریع بود و گاه کند اما این قطار هرگز از حرکت بازنایستاد و و به راه خود ادامه داد.
دشمنی های دشمنان خارجی و جهالت ها و خیانت های جاهلان و خائنان داخلی موانعی در حرکت این انقلاب بودند که در برهه های مختلف توسط رهبری حکیمانه ی امام امت و بصیرت مردمان پای در رکاب مرتفع گردید.
و این روزها که زمان زیادی نمانده تا رسیدن به غایت نهایی، تقابل حق و باطل بیش از پیش عیان شده و ادامه این مسیر در لحظه های پایانی به خواست و انتخاب مردم بسته است چرا که کلام‌ حق این است که لایغیر…..
تفکر انقلابی در حمایت از مستضعفین جامعه این روزها در تقابل با اشرافیت، آفت جان اسلام و انقلاب قرار دارد و آنچه آینده را رقم می زند حضور است و انتخاب مردم.