به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا در اولین خطبه های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه توطئه های اسرائیل در منطقه محکوم به شکست است اظهار کرد: تجزیه عراق و جداسازی کردستان توطئه اسرائیل در راستای ایجاد حاشیه امن برای خود در منطقه است.

حجت اسلام و المسلمین سالار سنجری افزود: اسرائیل می خواهد با این حیله کشور های منطقه را مشغول کند تا نابودی خود را به تاخیر بیاندازد غافل از اینکه روزهای خوش این رژیم به پایان رسیده و اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

وی  تصریح کرد: حالا که شناسنامه داعش در حال باطل شدن است، بارزانی را علم کرده اند وی اگر عاقل باشد باید بداند که فرجام ابوبکرالبغدادی و صدام در انتظار اوست.

خطیب جمعه شهر جلفا عنوان کرد: وعده الهی است که سرنوشت زمین از آن مستضعغان بوده و ظالمان جز نابودی راه دیگری ندارند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به عزاداری های پرشور هیات های عزاداری در شهر جلفا گفت: هیئات مذهبی و مجالس روضه های خانگی تریبون های فطری جامعه هستند و باید تقویت شوند.

حجت اسلام سنجری در پایان بیان کرد: از اولویت های اصلی بنده تقویت این مجالس و هیئت ها است. حاصل تربیت مادران زینبی؛ شهید حججی ها هستند مادرانی که با گریه بر مصیبت حضرت زینب، مدافعان حرم تربیت کرده اند.

گفتنی است در ابتدای خطبه ها، امام جمعه شهر جلفا ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های چندین ساله حجت الاسلام و المسلمین انتظاری امام جمعه شهرستان جلفا، وی را پدر معنوی شهرستان دانسته و بر استفاده از راهنمایی های حجت اسلام انتظاری تاکید کرد.