به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهرستان جلفا در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: دشمنان از روش‌های مختلفی برای براندازی نظام و انقلاب اسلامی استفاده کرده و هر لحظه برای نابودی ایران در تلاش هستند.

حجت الاسلام و المسلمین انتظاری گفت: بهترین راه  برای مقابله با دشمنان، مبارزه بی امان است و در این مبارزه مردم، مسئولین و دولت باید هر یک به وظایف خاص خود عمل کنند.

وی در ادامه از دو پروژه جدید دشمنان  برای فتنه گری خبر داده و بیان کرد: طرح همه پرسی اقلیم کردستان و تخریب نیروهای ارزشی از فتنه های جدید دشمنان است که باید مسئولین آگاه باشند تا اتفاقی در داخل کشور رخ ندهد.

خطیب جمعه جلفا تصریح کرد: اسرائیل باید بداند که اگر با بهانه جدایی اقلیم کردستان قصد ورود به منطقه را داشته سخت در اشتباه بوده  و با دست خود به دام خواهد افتاد.

انتظاری با اشاره به ایجاد کانال های بیشمار ضد انقلاب در فضای مجازی گفت: هدف از تشکیل چنین کانال هایی که به تهمت و افترا و تخریب نیروهای ارزشی می پردازد، ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولین است. این کانال ها فقط مطالبی منتشر می کنند که تصویر سیاهی را از نظام نشان میدهد.

وی در پایان خطاب به مردم و مسئولین بیان کرد: وحدت و بصیرت دو عامل مهم در شکست دشمن است که با این دو عامل می توان تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد.