به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا در گفتگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به اظهارات ضد ایرانی اخیر ترامپ گفت: بهترین جواب برای این یاوه گویی ها همان سخن امام خمینی (ره) است که بیان کردند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری ضمن تشکر از مواضع اخیر ریاست جمهوری در برابر رئیس جمهور آمریکا افزود: چهره رئیس جمهور و دولت آمریکا برای همه شناخته شده بود و ایران از ابتدا آمریکا را شیطان بزرگ دانسته و به شیطان هم نمی توان اعتماد کرد و به مذاکره با آن خوشبین بود.
وی اظهار کرد: یاوه گویی های اخیر ترامپ باعث شد ملت ایران هم دل و هم صدا در کنار یکدیگر قرار گیرند و برهمگان ثابت شد که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.
امام جمعه شهر جلفا با بیان اینکه برجام یک سند بین المللی است و ایران اولین ناقض آن نخواهد بود عنوان کرد: در مقابل نقض برجام توسط کشور های غربی سکوت نخواهیم کرد و اگر آن ها بخواهند از برجام خارج شوند ما زود تر از آن ها به برجام پشت خواهیم کرد.
وی با تاکید بر اینکه افزایش محدودیت ها و مذاکرات مجدد به هیچ عنوان پذیرفته نیست بیان کرد: یک کشور تروریست پرور نظیر آمریکا کوچک تر از آن است که در رابطه با صنعت موشکی و توان نظامی ایران سخن بر زبان آورده و بخواهد در آن محدودیت ایجاد کند.
حجت الاسلام سنجری تصریح کرد: صنعت موشکی ایران برای دفاع است نه تهاجم. همان کشوری که ادعای محدودیت ایران را دارد باعث ریخته شدن خون هزاران هزار جوان این سرزمین شده است و در مقابله با چنین دشمن خون خواری باید توان نظامی خود را روز به روز قوت بخشیم.
وی در پایان متذکر شد: سپاه پاسدارن کلیت نظام بوده و تعرض به سپاه به منزله تعرض به نظام اسلامی است. در برابر یاوه گویی ها رئیس جمهور آمریکا عقب نشینی نکرده و توان نظامی خود را تا حدی افزایش خواهیم داد تا برد موشک هایمان قلب کاخ سفید را مورد هدف قرار دهد.