به گزارش پایگاه خبری تحیلی جلفانیوز، امام جمعه موقت شهرستان جلفا در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان گفت: جوانان کشور باید در مقابل توطئه های شیاطین جهان هوشیار باشند. جوانان امید کشور بوده و آینده نظام اسلامی به دست این جوانان رقم خواهد خورد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری با تاکید بر بیداری در برابر دشمن افزود: علت دشمنی مستکبران با ایران بحث هسته ای و موشکی نیست آن ها از این ناراحتند که ایران هیچ گونه وابستگی به دشمن خود ندارد.

وی بیان داشت: بی‌اعتنایی به القائات دشمن قابل قبول نیست. نا امید کردن جوانان ایرانی از جمله القائات تازه دشمن بوده و ضرورت دارد با جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

امام جمعه موقت شهرستان جلفا ادامه داد: اقتصاد مقاومتی در کشور با تولید محصولات با کیفیت، اعتماد به متخصصان داخلی، جلوگیری از واردات بی رویه، جلوگیری از قاچاق های سازمان یافته و ایجاد اشتغال میسر شود.

ذاکری در پایان با اشاره به اعتراض امام خمینی(ره) به لایحه کاپیتولاسیون اظهار کرد: امام با وابستگی و رفتن زیر سلطه دشمن که همان نقض حاکمیت استقلال ایران بود، مخالفت نمود و سالیان سال به دلیل اعتراض در تبعید به سر برد. دشمن امروز به دنبال وابستگی ایران بوده و اقتصاد مقاومتی تنها راه گریز از این وابستگی است.