به گزارش جلفانیوز، به نقل روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا؛ طی گزارش تلفنی مردمی در ساعت ۱۵/۵۷ روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۶ پایگاه امداد و نجات جاده ای شهدای مارازاد جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا در جریان تصادف رخ به رخ  چند دستگاه خودروی سواری در جاده مرند – جلفا بعد از سه راهی زنوز قرار گرفت.

نجاتگران پایگاه شهدای مارازاد جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا بلافاصله بدون فوت وقت با هماهنگی نجاتگران پایگاه پیام جمعیت هلال احمر شهرستان مرند به محل حادثه اعزام شدند.

در گزارش اولیه اعلام شد که یکی از خودروها دچار حریق شده است و یک نفر هم در داخل خودرو گیر کرده است که بلافاصله تیم های تخصصی جاده ای جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا و مرند با دو دستگاه خودروی نجات در محل حادثه حضور یافته و عملیات رهاسازی را شروع کردند. حریق توسط آتش نشانی اطفاء شده و عملیات رها سازی فرد فوت شده که راننده یکدستگاه خودروی سواری پیکان وانت بود با همکاری هلال احمر مرند انجام و جسد تحویل آمبولانس باغ رضوان گردید.

بنابراین این گزارش متاسفانه راننده یکدستگاه پیکان که خانم بود در جریان این حادثه فوت کرده و ۴ نفر دیگر مصدوم شده بودند که توسط اورژانس به بیمارستان آیت اله کوه کمری مرند انتقال داده شدند.

لازم به توضیح است که پیکان وانت حامل بار دو بشکه روغن صنعتی و مقداری اسپری بود.