به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا در خطبه های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه تصویب طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان می تواند از موثرترین گام ها در راستای مبارزه با فساد باشد اظهار کرد: تحقق عدالت جز آرمان های اصلی انقلاب بوده و از مطالبات رهبر است تصویب و اجرای این طرح می تواند عقب ماندگی نظام در حوزه عدالت را جبران کند.
حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری افزود: کشور در حوزه اقتصاد با مشکل و چالش هایی همراه است و این طرح می‌تواند عدالت را در جامعه بگستراند.
وی ادامه داد:  اگر امروزی فقری در جامعه مشاهده می شود نشان دهنده عدم وجود عدالت در جامعه است چرا که عدالت ریشه کن کننده فقر، فساد و تبعیض در جامعه است.
حجت الاسلام سنجری اظهار کرد: از زمان صدور فرمان هشت ماده ای رهبری در سال ۸۰ برای رفع فساد و تبعیض قریب به دو دهه می‌گذرد اما شاهد آن هستیم که اقدامی صورت نگرفته است.
وی تصریح کرد: قوه قضاییه به عنوان ید توان مند نظام اسلامی در مبارزه با فساد باید قدرتمند تر از پیش حرکت کند. خروجی مبارزه و برخورد با چپاول گران بیت المال و مفسدین به عینه مشاهد شده تا مردم امیدوار شوند.
خطیب جمعه شهر جلفا بیان کرد: قابل قبول نیست مفسدان به جای زندانی شدن به عنوان ذخیر نظام معرفی شده و صاحب منصب شوند.
وی‌ اضافه کرد: چرا فردی که تا ده سال پیش اجاره نشین بوده امروز صاحب خانه های چندین میلیاردی شده است؟ به دست آوردن پول های کلان مگر جز با فساد و رانت و تبعیض امکان پذیر است؟
حجت الاسلام سنجری خاطرنشان کرد: بررسی اموال مسئولان کار بسیار درستی بوده ‌و امید است طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان چون بسیاری از طرح ها و قانون های دیگر در بروکراسی های فرسایشی‌ کشور به باد فراموشی سپرده نشود.