به گزارش جلفانیوز، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه با بیان اینکه ذخیره سازی میوه شب عید یکی از وظایف سازمان جهاد کشاورزی است گفت:  امسال با توجه به فراوانی و کیفیت مناسب میوه در بازار آرامش خواهیم داشت.

رضا عباسی ادامه داد: برای تنظیم بازار شب عید، حدود  ۱۷۰تن سیب درختی و پرتقال با کیفیت ذخیره سازی شده که از این تعداد ۹۰تن در هادیشهر، ۵۰ تن در جلفا و ۳۰ تن در سیه رود با قیمت هر کیلویی پرتقال ۱۷۵۰ و سیب ۱۹۰۰ تومان توزیع خواهد شد.

وی اظهار کرد: گوشت و مرغ منجمد نیز به اندازه کافی در شهرستان وجود دارد وبا قیمت مرغ  هرکیلویی ۵۲۰۰  و گوشت ۲۲ هزار تومان در طول ایام تعظیلات به بازار عرضه خواهد شد.

عباسی همچنین از ذخیره سازی ۹ تن برنج برای عید خبر داده و عنوان کرد: در طرح تنظیم بازار، برنج هندی به قیمت ۵هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیسه ۱۰ کیلو گرمی آن ۵۶ هزار تومان و نوع دیگری از برنج نیز به قیمت ۳ هزار و ۲۰۰ تومان و هرکیسه آن  ۳۲هزار تومان به فروش می رسد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان در پایان یادآور شد: تمامی این محصولات برای توزیع آماده بوده و از ۲۵ اسفند در غرفه های مخصوص جهاد کشاورزی به فروش خواهند رسید.