به گزارش جلفانیوز، شهردار هادیشهر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه گفت: شهرداری هادیشهر با رویکرد جدید خود را برای استقبال از نوروز آماده کرده است.
غلامرضا فرج زاده افزود: زیباسازی بصری اولین گام شهرداری برای استقبال از ایام نوروز بود‌ه که در این راستا برای اولین بار در طول تاریخ شهرستان اقدام به کاشت ۲۵ هزار نشاء گل در سطح شهر کرده است.
وی ادامه داد: به دلیل تعطیلات نوروزی به منظور ارائه خدمات مسافری، ستاد استقبال از مسافران در داخل شهرداری تشکیل خواهد شد.
فرج زاده با بیان اینکه رنگ آمیزی استاندارد بلوار ها و معابر، بهسازی و آماده سازی سرویس های بهداشتی، لکه گیری تمامی معابر اصلی، نصب بیش از ۴۰۰ تابلو راهنمایی و رانندگی و پاکسازی نخاله های ساختمانی از سطح شهر از جمله اقدامات دیگر شهرداری برای استقبال از‌ بهار بوده عنوان کرد: در سه روز اخیر ۵۰۰ تُن آسفالت برای لکه گیری به کار گرفته شده و تا آغاز نوروز این مقدار تا دو برابر افزایش خواهد یافت.
وی افزود: قبل از شروع تعطیلات نوروز ساعت کاری شهرداری تا ساعت ۵ عصر افزایش یافت تا ضمن تکریم ارباب رجوع، همشهریان از حداکثر فرصت کاهش عوارض استفاده نمایند.
شهردار هادیشهر زیباسازی ورودی جنوب هادیشهر با استفاده از المان ها و تمثال شهدا را مهم ترین اقدام فرهنگی شهرداری برای استقبال از بهار دانست و اضافه کرد: امنیت و آرامش جامعه نعمتی است که با ایثار و از خودگذشتگی شهدا نصیب ما شده است.
وی تصریح کرد: به پاس این امنیت، ترویج فرهنگ ایثار و افزایش روحیه معنوی تمثال مبارک کلیه شهدای هادیشهر در ورودی این شهر نصب شده است.
شهردار هادیشهر در پایان با اشاره به آمادگی‌ شهرداری برای استقبال از نوروز اظهار کرد: در ایام نوروز در ستاد استقبال هادیشهر، بسته های فرهنگی و بروشور های راهنما توزیع شده و واحد های آتش نشانی، خودرویی، فضای سبز و پلیس ساختمان شهرداری در آماده باش خواهند بود.