به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به تضیع حقوق کارگران خدماتی توسط برخی از پیمانکاران اظهار کرد: در نهایت بی شرمی عده ای از پیمانکاران با سو استفاده از مشکلات معیشتی و نیازمندی کارگران، حق و حقوق قانونی آنان را پرداخت نکرده و هر ۶ ماه یکبار با اخذ تعهد نامه محضری از کارگران مبنی بر دریافت کلیه حقوق و مزایای خود،  بر این ظلم آشکار سرپوش می‌گذارند.
حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری با بیان اینکه کارگران از روی ناچاری زیر بار این ظلم می روند چون می دانند که اگر تعهد نامه ندهند از کار بیکار می شوند ،  اظهار کرد: این عمل پیمانکاران ننگی برای انسانیت است و این افراد معنای شرمندگی مقابل خانواده و فرزند را درک نمی کنند.
وی با تقدیر از اقدامات معاونت فرهنگی _ گردشگری منطقه آزاد ارس در این موضوع تصریح کرد: در چند روز اخیر بازرسان اداره کار ارس به این موضوع ورود کرده اند اما تا امروز نتیجه مورد نظر حاصل نشده و باید این تلاش ها تداوم داشته باشد.
حجت الاسلام سنجری بیان کرد: شعار انقلاب ، حمایت از مستضعفین و قشر ضعیف است و  از دادستان به عنوان مدعی العموم درخواست دارم که به موضوع ورود و در صورت عدم اقدام پیمانکاران نسبت به پرداخت حقوق قانونی کارگران ، دستور توقیف اموال پیمانکاران متخلف را صادر کرده چرا که لازم است با استفاده از تمام ظرفیت ها و ابزار ، کارفرمایان ظالم را سر جای خود نشاند.
وی با اشاره به برخی بهانه تراشی های پیمانکاران برای زائل ساختن حقوق کارگران عنوان کرد: پپمانکاران مساله عدم وجود صرفه اقتصادی را دلیل عدم پرداخت حقوق و مزایای قانونی کارگران اعلام می کنند که اگر واقعا مساله این است چرا هر سال در مناقصه ها شرکت می کنند؟ اگر هم بهره و سود به دست می آورند، پس بیجا می کنند که حق و حقوق کارگران را پرداخت نمی کنند.
امام جمعه شهر جلفا ادامه داد: از کلیه افرادی که در این امر مسئول هستند می خواهم دیگر‌ چنین پروژهایی به افراد فرصت طلبی که از کرامات انسانی بی بهره هستند ندهند.
وی در پایان با انتقاد از عدم رسیدگی به این موضوع توسط برخی مسئولان اظهار کرد: از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق این کارگران دریغ نمی‌کنم و لازم است مسئولین مربوطه هم تمام تلاش خود را در این امر به کار بگیرند تا کارگران به مطالبه و خواسته قانونی خود برسند.