به گزارش جلفانیوز، شهردار هادیشهر در گفتگو با خبرنگار این پایگاه گفت: بنابر اذعان اداره هواشناسی، در بارندگی های چند هفته گذشته ۲۸ میلی متر باران بارید که این میزان در ۴۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.
غلامرضا فرج زاده با اشاره به وضعیت کوچه ۱۲ فروردین عنوان کرد: مخلوط شن و ماسه مشکل را مرتفع کرده اما چاره اصلی نیست و باید آب های جاری هدایت شوند.
وی ادامه داد: به نیروهای شهرداری دستور داده شده که وضعیت موجود کوچه ۱۲ فروردین را با جمع آوری مخلوط های ریخته شده بهبود بخشند تا به منظور افزایش ارتفاع نقطه یاد شده را ریل گذاری نماییم.
شهردار هادیشهر افزود: برنامه اصلی باکس گذاری زیرزمینی برای هدایت آب های جاری از اول خیابان شهید باکری به خیابان امام جعفر صادق (ع) ( خیابان جلفا ) هست.
وی تصریح کرد: هزینه باکس گذاری قریب به یک میلیارد تومان برآورد شده و شهرداری به دنبال تامین این هزینه بوده که با توجه به وضعیت بحرانی ایجاد شده در شهر هنگام بارندگی امیدواریم ستاد بحران شهرستان نیز شهرداری را در تامین این مبلغ یاری نمایند.
فرج زاده در پایان با تاکید بر عزم شهرداری برای حل این معضل اظهار کرد: در جلسه بررسی مشکل اهالی کوچه ۱۲ فروردین که در محل فرمانداری برگزار شده بود با مسئولین ادارات من جمله اداره گاز مذاکراتی مبنی بر جا به جایی تاسیسات انجام شد تا هنگام باکس گذاری مشکلاتی ایجاد نشود.