به گزارش جلفانیوز در این مراسم رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جلفا با بیان گزارش عملکردی کوتاه عنوان کرد: در بحث عمرانی، در کنار افتتاح بلوک ویژه زایمان، بخش بستری روانی و بخش کودکان،  افتتاح بخش آی سی یو مهم ترین اقدام شبکه بهداشت در طول دو سال گذشته بوده است.

دکتر حمید شیرعلیزاده افزود: در دو سال گذشته برای بهبود وضعیت تجهیزاتی بیمارستان، ۱۱ دستگاه دیالیز خریداری شده و دستگاه های لاپاراسکوپی، کرونوسکوپی،  رادیولوژی دیجیتال، اکو قلبی و تست ورزشی نیز به تجهیزات بیمارستان اضافه شده اند.

وی با اشاره به بهسازی تاسیسات شبکه عنوان کرد: تاسیسات شبکه بهداشت در وضعیت اسف باری بوده و در آستانه انهدام  و تعطیلی بیمارستان قرار داشت که با اخذ مجوز های لازم به بخش خصوصی واگذار و ۴۰۰ میلیون تومان برای بهسازی آن خرج شد.

شیرعلیزاده در ادامه از افزایش ۴ برابری مراجعات به بیمارستان ساجدی خبر داده و بیان کرد: این افزایش مراجعات نشان از اعتماد شکل گرفته بین همشهریان و کادر درمانی شبکه دارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان با تشریح کلنگ زنی ساختمان سی تی اسکن بیمارستان اظهار کرد: دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان های ۳۲ و ۶۴ تختی تعلق نمی گیرد و با توجه به ۳۲ تختی بودن بیمارستان ساجدی این امر با مشکل مواجه شده بود.

وی ادامه داد: با هماهنگی نماینده دیداری با وزیر انجام گرفت که در این دیدار ایشان مجوز تجهیز بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن را صادر کردند و حتی قول تامین دستگاه را نیز دادند.

شیرعلیزاده تصریح کرد: با همت خیرین ساختمان سی تی اسکن بیمارستان ساجدی احداث و امیدواریم عملیات عمرانی آن در اسرع وقت انجام بگیرد.

وی در پایان با اشاره به وجود نواقصات و مشکلات در بیمارستان ساجدی هادیشهر عنوان کرد: از همشهریان تقاضا داریم هنگام نقد، وضعیت بیمارستان و اقدامات صورت گرفته را نسبت به گذشته بررسی کنند هرچند با وضعیت ایده آل فاصله داریم اما تمام تلاش خود را برای رسیدن به این حد انجام می دهیم.