به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به استیضاح وزیر کار گفت: وزیر کار در حالی استیضاح و کنار گذاشته شد که باید این اقدام زمانی که شائبه لابی گری استیضاح ها و صوری بودن آن ها مطرح بود انجام می گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین سنجری افزود: قوه قضاییه اگر غیرتی دارد باید پیگیر مسائل مطرح شده در جریان استیضاح باشد. بحث پتروشیمی و موضوع حضور یکی از بستگان نماینده های آذربایجان در هیات رئیسه  را بررسی و اگر غلط هست تو دهنی بزند اگر نه با مسئول برخورد کند.

وی تصریح کرد: این چه سنتی است که وقتی وزیری می خواهد برود کلی افشاگری می کند. سازمان بازرسی، وزارت اطلاعات و قو قضاییه باید با نظارت اجازه ایجاد چنین فساد هایی را ندهند.

خطیب جمعه شهر جلفا با بیان اینکه، عده ای از اعضای مجلس نشان دادند که وکیل ملت هستند نه دولت اظهار کرد: آیا مشکل مملکت فقط با یک وزیر و وزارت خانه بود. مشکل مملکت که تحت نظر مستقیم ریاست جمهوری اداره می شود مشکلی نیست؟

وی در بخش دیگر سخنان خود خطاب به مسئولان شهرستان بیان کرد: روی سخن بنده با شخص آقای نریمان، فرماندار و نماینده هست. مردم ۱۲ بهمن ۵۷ شاه را پس زدند و دیگر برای کشور شاه لازم نیست.

حجت الاسلام سنجری افزود: برای این ملت و کشور نوکر لازم است کسانی که میخواهند نوکر مردم باشند بسم الله در غیر اینصورت شاهان دور انداخته خواهند شد.

وی ادامه داد: این قابل قبول نیست که عده ای توهم شاه بودن داشته باشند و مردم را رعیت پندارند. در ساختمان های شیشه ای چند طبقه نشسته و مردم با وقت قبلی و کارت، وارد سازمان شوند!

امام جمعه شهر جلفا با بیان اینکه این عمل با حفظ شئن و جایگاه مردم منافات دارد عنوان کرد: شما که همان اقدامات شاهانه را انجام می دهید. انقلاب کردیم که دیگر شاهد این تبعیض ها نباشیم!

وی ادمه داد: کار من شده وقت ملاقات گرفتن برای مردمی‌ که نمی توانند جناب مدیر را زیارت کنند! چرا از مردم فرار می‌کنید؟ می‌گویید سال ها مسئول بودید مگر به لطف همین رای مردم مسئول نشده اید که حالا پشت به آنان می‌کنید؟

حجت الاسلام سنجری تذکر داد: این نکته را گوشزد کنم، برای کل کشور و به خصوص جلفا شاه لازم نیست! باید برای مردم، سرمایه گذاران و اصناف و کسبه نوکری کنید نه اینکه از بازدید ها و دیدار های مردمی فراری باشید!

وی تصریح کرد: وظیفه شما کاخ نشینی نیست شما موظف هستید از تولید کنندگان، کارگران و سرمایه گذاران حمایت کنید. برای همین وظیفه حقوق می گیرید !

امام جمعه شهر جلفا در پایان خاطرنشان کرد: تمام مسئولین تراز اول شهرستان را به نوکری برای مردم دعوت میکنم .برای مسئول در این انقلاب، لباسی غیر نوکری دوخته نشده است. در غیر اینصورت مردم گوش آن مسئول را گرفته و به زباله دان تاریخ پرت خواهند کرد.