به گزارش جلفانیوز، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مطالبات دانشجویان در ویژه برنامه روز دانشجو که در دانشگاه پیام نور جلفا برگزار میشد گفت:  به عقیده من، پراید و پژو نمی توانند تولید ملی محسوب شوند چون در ۲۰ سال گذشته در سایه همین خودرو ها آمار ۴۶۰ هزار نفری تلفات جاده ای ثبت شده است

محمد حسن نژاد با بیان اینکه می‌گویند چرا ماشین خارجی سوار می شوی؟ ادامه داد: من نماینده ام به روستاها سرکشی می کنم روستا هایی که با سمند و پژو نمی توان رفت!

وی افزود: ماشینم تویوتا هست و به جای آنکه پولم را در بانک بخوابانم و بهره بگیرم، از جیب مبارکم خودرو خریده ام تا زمانی که عرب باغی یا نریمان کج روی کردند به خاطر یک ماشین سکوت نکنم!

حسن نژاد بیان کرد: درباره جیب خودم هم باید اجازه بگیرم که کجا خرج کنم؟!

وی با اشاره به دستاورد های حضور کمیسیون های اقتصادی در ارس اظهار کرد: به لطف حضور اعضای کمیسیون اقتصادی، هادیشهر به منطقه آزاد ملحق، گمرک ۲۴ ساعته و واردات کالا بدون ثبت سفارش آزاد شد.

نماینده مردم مرند و جلفا اضافه کرد: با آمدن کمیسیون کشاورزی نیز، طرح آبرسانی به هزار هکتار از اراضی آغبلاغ و هفتصد هکتار از اراضی سیه سران ، لیوارجان ، زاویه، هادیشهر جنوبی تصویب شد.

وی با بیان اینکه چهارشنبه آینده در دیدار با وزیر پیگیر انتصابات در منطقه آزاد خواهد بود گفت: آقای شاسفند از قائم مقامی به معاونت اقتصادی منتقل شد و به همین دلیل، فردی که لیسانس عمران داشت و قبلا برای راه و شهرسازی استعلام شده بود را به سمت مدیر سرمایه گذاری گمارد!

حسن نژاد ادامه داد: زنگ می زنند می‌گویند هیاهو بپا نکن و بیا موضوع را حل کنیم. گفتم شما آدم نشدید، من چقدر باید به شما می گفتم! باید بروم پیش وزیر تا شما اصلاح شوید. همه عین هم هستند و نریمان و عرب باغی هم نداریم! فقط حزب هست و متاسفانه چیز دیگری وجود ندارد!

وی با انتقاد از رفتار برخی همشهریان عنوان کرد: وقتی سراغ مدیران تازه منصوب می روید و میگویید که حسن نژاد مخالف دولت است و افرادی که من حمایت می‌کنم را نباید مدیر کنند، آقایان هم از این اختلاف استفاده کرده و مدیر از تبریز و بابل وارد می کنند.

نماینده مرند و جلفا تصریح کرد: مدافع عملکرد نریمان نیستم اما احداث راه آهن به مناقصه گذاشته و مشکل فرودگاه و زمین تارلا امین حل شده که قرار است تارلا امین برای ۷۰۰ نفر اشتغالزایی کند.

وی در پایان گفت: هنوز از عملکرد نریمان رضایت ندارم اما اینکه بگوییم کار نکرده، اشتباه است‌. نریمان اقدامات مثبتی هم دارد.