به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهر جلفا شب گذشته در یادواره شهدای گرگر علیا با بیان اینکه ظرفیت های ایجاد شده در چهل سال انقلاب اسلامی بی نظیر است، گفت: ایران که زمانی مستعمره کشور های مستکبر بود امروز به یکی از قدرت های نظامی جهان تبدیل شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری افزود: بنابر آمار های بین المللی، ایران در این چهل سال در عرصه های بسیاری چون بهداشت، پزشکی، هسته ای، علم و فناوری به پیشرفت های محَیِّر العقولی دست یافته است و این مسیرِ پیشرفت در سال های بعدی انقلاب نیز با سرعت بیشتری طی خواهد شد.

وی اظهار کرد: در چهلمین بهار انقلاب در کنار شمارش این دستاورد ها باید به آسیب شناسی آن نیز پرداخت و انقلاب را از لوث وجود آفت ها پاک کرد.

حجت الاسلام سنجری ادامه داد: سیره امام و رهبری مناسب ترین شاخص برای سنجش بوده و در بهار چهلم باید دید که آیا حرکت مسئولان با این سیره انطباق دارد؟!

نماینده ولی فقیه در شهر جلفا با بیان اینکه پرهیز از تجمل گرایی و اشرافیت، برابری و برادری، حمایت از کوخ نشینان و مردمی بودن مسئولان از شعار ها و سیره عملی امام خمینی و مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: وزیری که در اوج بی شرمی به ثروت هزار میلیاردی خود بنازد تجمل گرا است و شعار برابری و برادری انقلاب را به سخره می گیرد‌.

وی در ادامه با انتقاد از لوکس سواری مسئولان بیان کرد: قرار بود با انقلاب برابری و برادری باشد، نه اینکه پراید در جاده ها مردم را قتل عام کند اما مسئولان درجه چند شهرستان هم سوار ماشین هایی چون لکسوس و لندکروز شوند!

سنجری اظهار کرد: عده ای در نهایت وقاحت در برابر مطالبه گری دانشجویان درباره لوکس سواری شان ، می‌گویند از پول خود خریده اند! شما حتی اگر از پول خودتان هم خریده باشید، باز این تفکر غلط و اشتباهی است!

امام جمعه جلفا با تاکید بر حمایت از کوخ نشینان در سیره زندگی امام و رهبر گفت: وزیری که می گوید‌ گرانی بنزین تا جایی است که مردم تحمل کنند، بیگانه با این سیره بوده و باید به زباله دان انقلاب فرستاده شود.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد در تراز انقلاب این نیست که برادر و برادر زاده مسئولی وامِ ۳ هزار میلیاردِ صفر درصدی بگیرد اما مردم برای وام چند میلیونی از هفت خان رستم بگذرند!

حجت الاسلام سنجری در پایان بیان کرد: به لطف الهی جشن های صد سالگی این انقلاب هم برگزار خواهد شد اما امروز با بازخوانی آرمان ها و مطالبه از مسئولان باید آسیب های ایجاد شده را اصلاح کرد.