به گزارش جلفانیوز، امام جمعه جلفا در خطبه های این هفته شهر جلفا ضمن انتقاد شدید از تصمیم مدیران دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتقال این واحد دانشگاهی از جلفا گفت: اخیرا بحثی هایی در شهر وجود دارد مبنی بر جابجایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا و بنده از این جابجایی اطلاع کامل دارم که جابجایی این واحد حاکی از عدم توجه به صلاح این شهر و مسولیت پذیری در قبال آن می باشد .

حجت الاسلام سنجری تاکید کرد: اگر میتوانید دانشگاه را تثبیت کنید جابجایی که هنر نیست، چرا یک مهدکودک در این شهر ساختمان دارد اما این دانشگاه پس از ۱۲ سال فعالیت تاکنون برای خود هیچ ساختمانی ندارد.

وی ادامه داد: این وظیفه مسئولین این دانشگاه بود که با وجود اعتبار قابل توجه انباشته شده در حساب تاکنون برای این واحد ساختمانی تدارک می دیدند که ندیدند .

حجت الاسلام سنجری با بیان اینکه این دانشگاه برای جلفاست و برای همیشه در این شهر خواهد ماند گفت: در جریان هستم که حقیقتا همه مسئولین این شهرستان در دستگاه ها و رده های مختلف از جمله فرماندار ، شهرداری و اعضای بزرگوار شورای اسلامی شهر و ریاست آموزش و پرورش و خود مسولین دانشگاه برای این امر در تلاش هستند و همه گان باید بدانند که ، تثبیت دانشگاه آزاد جلفا در شهر جلفا یک امر غیر قابل تردید و مذاکره است .