آخرین اخبار » اسلایدر » بلوک 6 تایی » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 8808
سه شنبه - 17 بهمن 1396 - 15:50
فرماندار شهرستان جلفا:

جوانان نباید بر اشتغال دولتی تکیه نمایند

به گزارش جلفانیوز، نشست هم اندیشی مسئولان شهرستان جلفا با جوانان صبح دیروز در محل فرمانداری شهرستان جلفا برگزار شد.
هدف از‌ این نشست، برقراری ارتباط دوطرفه جوانان با مسئولان و استفاده از نقطه نظرات آنان در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان عنوان شد.
فرماندار جلفا در این نشست با بیان اینکه، جوان یک نیروی پر انرژی و ایده آل هست گفت: جوانان امروزی هنگام ورود به جامعه با آسیب هایی روبرو می شوند که از جمله این آسیب ها بیکاری است‌.
داوود گرشاسبی افزود: اشتغال پایلوت یک زندگی موفق بوده و شعار اصلی مسئولان تولید شغل است ولی‌ نباید جوانان بر اشتغال دولتی تکیه نمایند.
وی تصریح کرد: جوانان، در‌ چالش بیکاری که در جامعه کنونی با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند باید فکر و ایده مبتنی بر‌ اشتغالِ بخش خصوصی تولید کنند.
فرماندار جلفا با اشاره به آسیب های شهرستان جلفا اظهار کرد: متکی بودن به منطقه آزاد از اصلی ترین آسیب ها است. باید دید شهرهای دیگر بدون وجود منطقه آزاد چگونه پیشرفت کرده اند و به بهانه منطقه آزاد بودن شهرستان نباید تولید فکر و ایده را متوقف کرد.
وی با بیان اینکه با تولید فکر باید امید را به نخبگان باز گرداند عنوان کرد: گذشته چراغ راه آینده است، نسل جدید اشتباه گذشتگان را تکرار‌ نکنند. آینده کشور به دلیل وجود نسل جوان اندیشمند روشن است.
داوود گرشاسبی در پایان بیان کرد: تربیت نیروی انسانی،‌ ساخت اجتماع و اصلاح ساختار های اداری‌، گام های مورد نیاز برای توسعه کشور هستند.
گفتنی است در ادامه جلسه جوانان به بیان نکته نظرات،‌ انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان پرداختند.