آخرین اخبار » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 8831
جمعه - 20 بهمن 1396 - 17:44
امام جمعه شهرستان جلفا:

اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است

به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهرستان جلفا در خطبه های این هفته نماز جمعه، ۲۲ بهمن ۵۷ را نقطه عطف تاریخ جهان دانست و گفت: در بهمن ۵۷ ملت ایران معیارهای جهان را دگرگون ساختند.
حجت الاسلام و المسلمین انتظاری افزود: نگاه جهان به طاغوت و ابرقدرت ها نگاهی ذلیلانه بود که ملت ایران با انقلاب خود ابهت شرق و غرب را درهم شکسته و روح جدیدی به کالبد مبارزان علیه طاغوت دمیدند.
وی در‌بخش دیگر‌ سخنان خود با بیان اینکه علی رغم همه مشکلات مردم هنوز هم پای انقلاب ایستاده اند اظهار کرد: مردم نه اصل انقلاب بلکه از تبعیض و فساد گله مند هستند. لازم است قوای سه گانه برای جلب اعتماد عمومی به صورت شفاف و کاملا جدی مبارزه با تبعیض و فساد را آغاز نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین انتظاری قطع امید از بیگانگان و نگاه به داخل را تنها راه برون رفت از مشکلات دانست و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است. لازم است تولید داخل را ارج نهاده و با حمایت ‌از تولید کنندگان و حذف‌ پروسه های اداری طولانی راه پیشرفت و توسعه آنان را هموار سازیم.
وی ‌ادامه داد: در صورت حمایت از تولید داخلی جوانان ایرانی در دنیا حرف هایی برای گفتن خواهند داشت.
خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد: تجربه موفق در زمینه پزشکی و دارویی و ایستادن ایران در قله های برتر‌ جهانی علی رغم تحریم ها این نوید را داده است که جوانان ایرانی تخصص ‌و روحیه لازم برای پیشرفت و توسعه را دارند.