آخرین اخبار » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 8831
جمعه - 20 بهمن 1396 - 17:44
امام جمعه شهرستان جلفا:

اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است

اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است

به گزارش جلفانیوز، امام جمعه شهرستان جلفا در خطبه های این هفته نماز جمعه، ۲۲ بهمن ۵۷ را نقطه عطف تاریخ جهان دانست و گفت: در بهمن ۵۷ ملت ایران معیارهای جهان را دگرگون ساختند.
حجت الاسلام و المسلمین انتظاری افزود: نگاه جهان به طاغوت و ابرقدرت ها نگاهی ذلیلانه بود که ملت ایران با انقلاب خود ابهت شرق و غرب را درهم شکسته و روح جدیدی به کالبد مبارزان علیه طاغوت دمیدند.
وی در‌بخش دیگر‌ سخنان خود با بیان اینکه علی رغم همه مشکلات مردم هنوز هم پای انقلاب ایستاده اند اظهار کرد: مردم نه اصل انقلاب بلکه از تبعیض و فساد گله مند هستند. لازم است قوای سه گانه برای جلب اعتماد عمومی به صورت شفاف و کاملا جدی مبارزه با تبعیض و فساد را آغاز نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین انتظاری قطع امید از بیگانگان و نگاه به داخل را تنها راه برون رفت از مشکلات دانست و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور است. لازم است تولید داخل را ارج نهاده و با حمایت ‌از تولید کنندگان و حذف‌ پروسه های اداری طولانی راه پیشرفت و توسعه آنان را هموار سازیم.
وی ‌ادامه داد: در صورت حمایت از تولید داخلی جوانان ایرانی در دنیا حرف هایی برای گفتن خواهند داشت.
خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد: تجربه موفق در زمینه پزشکی و دارویی و ایستادن ایران در قله های برتر‌ جهانی علی رغم تحریم ها این نوید را داده است که جوانان ایرانی تخصص ‌و روحیه لازم برای پیشرفت و توسعه را دارند.