آخرین اخبار » اسلایدر » بلوک 6 تایی » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 9026
سه شنبه - 22 اسفند 1396 - 13:20
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان خبر داد:

ذخیره سازی ۱۷۰ تن میوه برای بازار شب عید

به گزارش جلفانیوز، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه با بیان اینکه ذخیره سازی میوه شب عید یکی از وظایف سازمان جهاد کشاورزی است گفت:  امسال با توجه به فراوانی و کیفیت مناسب میوه در بازار آرامش خواهیم داشت.

رضا عباسی ادامه داد: برای تنظیم بازار شب عید، حدود  ۱۷۰تن سیب درختی و پرتقال با کیفیت ذخیره سازی شده که از این تعداد ۹۰تن در هادیشهر، ۵۰ تن در جلفا و ۳۰ تن در سیه رود با قیمت هر کیلویی پرتقال ۱۷۵۰ و سیب ۱۹۰۰ تومان توزیع خواهد شد.

وی اظهار کرد: گوشت و مرغ منجمد نیز به اندازه کافی در شهرستان وجود دارد وبا قیمت مرغ  هرکیلویی ۵۲۰۰  و گوشت ۲۲ هزار تومان در طول ایام تعظیلات به بازار عرضه خواهد شد.

عباسی همچنین از ذخیره سازی ۹ تن برنج برای عید خبر داده و عنوان کرد: در طرح تنظیم بازار، برنج هندی به قیمت ۵هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیسه ۱۰ کیلو گرمی آن ۵۶ هزار تومان و نوع دیگری از برنج نیز به قیمت ۳ هزار و ۲۰۰ تومان و هرکیسه آن  ۳۲هزار تومان به فروش می رسد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان در پایان یادآور شد: تمامی این محصولات برای توزیع آماده بوده و از ۲۵ اسفند در غرفه های مخصوص جهاد کشاورزی به فروش خواهند رسید.