آخرین اخبار » اسلایدر » بلوک 6 تایی » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 9108
پنجشنبه - 23 فروردین 1397 - 09:21
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا:

اهتمام به تولید داخلی، مهم ترین عامل رفع مشکلات اقتصادی است

به گزارش جلفانیوز،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا در گفتگو با خبرنگار این پایگاه، با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب امسال را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند، اظهار داشت: در مقابل فشارهای بیگانه باید به خودمان متکی باشیم، اگر کشور بخواهد مستقل باشد باید به خود اتکا کند، در این راستا مردم باید کالاهای ایرانی بخرند و از خرید کالای خارجی امتناع کنند.

حجت الاسلام و السملیمن صمددوخت بیان کرد: با اهمیت به تولید داخلی مشکل اقتصادی و بیکاری نیز حل می‌شود و به تبع آن جهش مهم در رفع مشکلات اقتصادی و پیشرفت کشور را شاهد خواهیم بود.

وی یادآور شد: با خرید کالای ایرانی می‌توانیم چرخه کشور را بچرخانیم و از نیروی کار و ابتکار و سرمایه و سرمایه‌گذاری حمایت کنیم و این نشان از خودکفایی و غیرت ملی و اتحاد ملی برای شکست دشمنان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا در پایان، ارزش‌ها و شعارهای انقلاب را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: آنچه مانع پیشرفت نظام می‌شود عدم توجه به اقتصاد مقاومتی است و در راستای حمایت از کالای ایرانی، تولیدکنندگان باید کیفیت کالا را بالا برده و قیمت‌ها را کمتر کنند و دولت نیز جلوی واردات بی‌رویه و قاچاق کالا  را بگیرد.