اجتماعی

بومیان باید در اولویت استخدام منطقه آزاد باشند/ نمی شود زحمت منطقه برای مردم بومی باشد ولی عایدات آن نصیب دیگران شود

در بحث اشتغال، اشتغال بومیان مد نظر باشد. با تولیدی های مستقر و سرمایه گذاران جذب شده در منطقه شرط کنند که بومیان در اولویت جذب نیروی کار باشند.

بیشتر بخوانید »

گروه صنعتی آمیکو به‌خاطر لج‌بازی مدیر منطقه آزاد ارس تعطیل شد/ ۳۰۰ نفر به صورت غیرقانونی در سازمان استخدام شده‌اند/ زمین‌های نجومی را در اختیار ویلاسازان قرار داده‌اند

حسن‌نژاد گفت: به دلیل لج‌بازی مدیر منطقه آزاد ارس گروه صنعتی آمیکو تعطیل شد و به علت عدم تامین برق فرصت سرمایه‌گذاری و اشتغال ۷۰۰ نفری برای جوانان از دست رفت.

بیشتر بخوانید »

چرا باید کارخانه های ما تعطیل شوند که جوانان بیکار سراغ فروش کالاهای خارجی بروند/ برخی از سخنان رهبری سواستفاده میکنند

واردات پوشاک، کیف و... در صورتی که در داخل ایران هم تولید می شوند اشتباه است؛ چرا کارخانه ها تعطیل و جوانان ما باید بیکار شوند تا به فروش کالاهای خارجی و لوکس بیگانگان روی بیاورند.

بیشتر بخوانید »

بخش آی سی یو و اعصاب و روان بیمارستان ساجدی آماده بهره برداری است/ تقدیر از کمک های بی دریغ خیرین سلامت شهرستان

اگر در خصوص خدمت رسانی و تامین سلامت مردم کاری انجام گرفته بلاشک بی منت بوده است چرا که خود ما و خانواده های ما نیز جزء شهروندان این شهر هستیم و در این شهر زندگی میکنیم‌.

بیشتر بخوانید »

پیام های مخاطبین جلفانیوز

با سلام لطفا این مطلب رو پخش کنید تا به دست مسئولین مربوطه برسه و راهنمایی کنند. برای گرفتن پروانه کسب اتحادیه اصناف مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می گیرند در حالی که معلوم نیست این مبلغ برای چه منظوری و بر مبنای چه قانونی گرفته میشه. اصولا وظایف اتحادیه ها چیست؟ ***** با سلام خدمت مدیر کانال جلفا نیوز ضمن …

بیشتر بخوانید »